Kaymakam Yıldız Karapınar kasabasındaydı

Kaymakam Yıldız Karapınar kasabasındaydı NEVŞEHİR(MHA) Acıgöl İlçe Kaymakamı Emine Karataş Yıldız ilçeye bağlı Karapınar kasabasında bulunan Şeyh-ül Kurra İbrahim Tanrıkulu Kur’an Kursunu ziyaret etti. Burada öğrencilerle bir araya gelen, onlarla bir süre sohbet eden Kaymakam, “İnsanlar; eğitim yolu ile sadece bilgi ve birikimlerini değil aynı zamanda millî, manevî ve evrensel değerlerini de gelecek nesillere aktarırlar. […]

 Kaymakam Yıldız Karapınar kasabasındaydı

28.09.2021 - 12:27

Güncelleme : 28.09.2021 - 12:27

Kaymakam Yıldız Karapınar kasabasındaydı

NEVŞEHİR(MHA) Acıgöl İlçe Kaymakamı Emine Karataş Yıldız ilçeye bağlı Karapınar kasabasında bulunan Şeyh-ül Kurra İbrahim Tanrıkulu Kur’an Kursunu ziyaret etti.

Burada öğrencilerle bir araya gelen, onlarla bir süre sohbet eden Kaymakam, “İnsanlar; eğitim yolu ile sadece bilgi ve birikimlerini değil aynı zamanda millî, manevî ve evrensel değerlerini de gelecek nesillere aktarırlar. Bizi biz yapan değerlerimizi, çocuklarımıza öğretmek zorundayız. İyi bir insan olmak, iyi bir vatandaş olmak, çevresine ve insanlığa faydalı bireyler olmak ancak ve ancak eğitim yolu ile mümkündür” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın