BAŞKAN SAVRAN PAZAR YERİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU

BAŞKAN SAVRAN PAZAR YERİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, kapalı pazar yerini gezdi. Esnaflara hayırlı işler temennisinde bulunan Savran, vatandaşlarla da sohbet ederek görüş ve taleplerini dinledi. Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, beraberinde Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Alevli ve Nevşehir Sebzeciler, Meyveciler ve Pazarcılar Esnaf Odası Başkanı Selim Özmen ile birlikte kapalı […]

 BAŞKAN SAVRAN PAZAR YERİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU

09.02.2021 - 23:37

Güncelleme : 09.02.2021 - 23:37

BAŞKAN SAVRAN PAZAR YERİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU

Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, kapalı pazar yerini gezdi. Esnaflara hayırlı işler temennisinde bulunan Savran, vatandaşlarla da sohbet ederek görüş ve taleplerini dinledi.

Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, beraberinde Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Alevli ve Nevşehir Sebzeciler, Meyveciler ve Pazarcılar Esnaf Odası Başkanı Selim Özmen ile birlikte kapalı Pazar yerinde incelemelerde bulundu.

Pazar içerisindeki esnafları ziyaret ederek hayırlı ve bol kazançlar dileyen Başkan Savran, bir süre esnaflarla sohbet etti.

Pazarda hem vatandaşların hem de esnafların sıcak ve samimi bilgisi karşılanan Savran, Pazar alışverişi yapan vatandaşların da talep ve önerilerini dinledi.

Kendisini yeni görevinden dolayı tebrik eden esnaflara desteklerinden dolayı teşekkür eden Savran, “Sizlerin desteği bizler için çok önemli. Bu şehri daha yaşanılabilir, daha huzurlu bir kent haline getirmek için büyük bir sorumluluk üstlendik. Bizlere duyulan güven ve verilen destekler karşısında bizde gece gündüz çalışarak şehrimize hizmet etmeye çalışacağız. Bu yolda her zaman esnaflarımızın ve vatandaşların görüş ve önerilerini dinleyerek ilerleyeceğiz. Sizlerin duası ve desteği bizlere güç verecek” diye konuştu.

Savran, daha sonra Pazar içerisindeki Meyveciler ve Pazarcılar Esnaf Odası’nı ziyaret etti.

Burada da oda başkanı Selim Özmen’den hem oda faaliyetleri hem de pazar içerisindeki eksikliklere ilişkin bilgiler alan Savran, Nevşehir Belediyesi olarak pazarcı esnaflarına her türlü desteği vermeyi sürdüreceklerini kaydetti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın