Bu kötü gidişi biz değiştireceğiz

Bu kötü gidişi biz değiştireceğiz NEVŞEHİR(MHA) Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Kamil Gülmez, Partisinin acil erken seçim istediğini belirtirken, bu kötü gidişi biz değiştireceğiz dedi. Gülmez, “Türkiye’nin bütün sorunlarından kurtuluşunun yolu iktidar değişikliğinden geçiyor. Hiç kimsenin şüphesi olmasın. Tek adam rejimine son verip, halkın iktidarını kuracağız. Halkı zenginleştirecek olan, hayat pahalılığına son verecek olan, güçlendirilmiş […]

 Bu kötü gidişi biz değiştireceğiz

09.07.2021 - 11:47

Güncelleme : 09.07.2021 - 11:47

Bu kötü gidişi biz değiştireceğiz

NEVŞEHİR(MHA) Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Kamil Gülmez, Partisinin acil erken seçim istediğini belirtirken, bu kötü gidişi biz değiştireceğiz dedi.

Gülmez, “Türkiye’nin bütün sorunlarından kurtuluşunun yolu iktidar değişikliğinden geçiyor. Hiç kimsenin şüphesi olmasın. Tek adam rejimine son verip, halkın iktidarını kuracağız. Halkı zenginleştirecek olan, hayat pahalılığına son verecek olan, güçlendirilmiş Parlamenter demokrasiyi kuracağız. Vatandaşa hesap vermeyi temeline alan demokratik hukuk devletini kurup, kamu kaynaklarını halk yararına kullanacağız. Bizleri fezlekeleriniz, tehditleriniz, zorbalıklarınız korkutamaz. Sayın Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun da dediği gibi zerre kadar çekinmiyoruz. Bu ülkede hep birlikte mutlu ve müreffeh bir yaşam sürdüreceğiz. Biz hazırız. Türkiye’yi yönetecek kadrolarımız hazır. Türkiye artık kendisini yeniden kuracak, güçlendirilmiş Parlamenter sistem için sabırsızlanıyor. Halkımızın bu sabırsızlığına karşılık vermek için, hiç vakit geçirmeden, hemen erken seçim istiyoruz” ifadelerinde bulundu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın