ALTINYILDIZ KREŞ VE ANAOKULUNDA KIZILAY HAFTASI KUTLANDI

ALTINYILDIZ KREŞ VE ANAOKULUNDA KIZILAY HAFTASI KUTLANDI Bu gün çocuklarımızın güzel altın yüreğinde sevgiyi, yardımlaşmayı ve dayanışmayı yaşadık. Türk Kızılayı’nın kuruluş amacı ve yürüttüğü insani yardım faaliyetleri özellikle öğrencilerimize anlattık. Bugün İzmir Depreminde, Karabağ’ın işgalden kurtarılmasında ve her yardıma muhtaç olanın anında yardımına koşan TÜRK KIZILAY’ımızı çok seviyoruz. Kızılay ihtiyaç anında dayanışmanın, ıstırap anında şefkatin, […]

 ALTINYILDIZ KREŞ VE ANAOKULUNDA KIZILAY HAFTASI KUTLANDI

04.11.2020 - 19:50

Güncelleme : 04.11.2020 - 19:50

ALTINYILDIZ KREŞ VE ANAOKULUNDA KIZILAY HAFTASI KUTLANDI

Bu gün çocuklarımızın güzel altın yüreğinde sevgiyi, yardımlaşmayı ve dayanışmayı yaşadık.

Türk Kızılayı’nın kuruluş amacı ve yürüttüğü insani yardım faaliyetleri özellikle öğrencilerimize anlattık.

Bugün İzmir Depreminde, Karabağ’ın işgalden kurtarılmasında ve her yardıma muhtaç olanın anında yardımına koşan TÜRK KIZILAY’ımızı çok seviyoruz.

Kızılay ihtiyaç anında dayanışmanın, ıstırap anında şefkatin, farklılıklar karşısında hoşgörünün, savaşın en kızgın anından insancıllığın, merhametin, tarafsızlığın ve barışın simgesidir. Savaşta ve barışta, yararlananlardan hiçbir bedel almadan ve karşılık beklemeden gönüllülükle yapılan hizmetler ve faaliyetlerin uygulamalarını yaparak farkındalık yapar.

Geleceğimizin emin ellerde olduğunu çocuklarımızın sevgi dolu yüreklerinde, vicdanlarında, yardımı, sevgiyi, üzüntüyü, paylaşmayı bir kez daha gördük.

Altınyıldız Kreş ve Anaokulu olarak Kızılayımızı destekliyor, geleceğimize umutla bakıyoruz.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın