Kaymakam Kaya’dan İl Müftüsüne iade-i ziyaret

Kaymakam Kaya’dan İl Müftüsüne iade-i ziyaret NEVŞEHİR(MHA) Acıgöl İlçe Kaymakamı Salih Kaya, İl Müftüsü Ahmet Celalettin Altunkaya’yı makamında ziyaret etti. İadeyi ziyarette bulunan Kaymakam Kaya ile Müftü Altunkaya ilçede yürütülen din hizmetleri hakkında istişarede bulundu. Kaymakam Kaya ziyaretle ilgili olarak yaptığı konuşmada, “Acıgöl’de ikinci ayım ve ben çevreyi tanımaya çalışıyorum. Nezaket gösterip bizi ziyaret eden […]

 Kaymakam Kaya’dan İl Müftüsüne iade-i ziyaret

06.03.2021 - 11:57

Güncelleme : 06.03.2021 - 11:57

Kaymakam Kaya’dan İl Müftüsüne iade-i ziyaret

NEVŞEHİR(MHA) Acıgöl İlçe Kaymakamı Salih Kaya, İl Müftüsü Ahmet Celalettin Altunkaya’yı makamında ziyaret etti. İadeyi ziyarette bulunan Kaymakam Kaya ile Müftü Altunkaya ilçede yürütülen din hizmetleri hakkında istişarede bulundu.

Kaymakam Kaya ziyaretle ilgili olarak yaptığı konuşmada, “Acıgöl’de ikinci ayım ve ben çevreyi tanımaya çalışıyorum. Nezaket gösterip bizi ziyaret eden dostlarımıza fırsat buldukça iadeyi ziyarette bulunmaya çalışıyoruz. İl Müftümüz Ahmet Celalettin Altunkaya hocamıza iadeyi ziyarette bulunduk. Kendisine teşekkür ediyorum” dedi.

Kaymakam Kaya’nın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Müftü Altunkaya ise, “Yoğun çalışma temposu arasında bizlere iadeyi ziyarette bulunduğu için kaymakamımıza çok teşekkür ederim” diye konuştu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın