Başkan Çiftçi sürprizi patlattı

Başkan Çiftçi sürprizi patlattı NEVŞEHİR(MHA) Gülşehir Belediye Başkanı Av. Fatih Çiftçi, ilçeye yüzme havuzu yapılacağını açıklarken, gençlik merkezi, tenis kortu yapılması içinde girişimlerinin sürdüğünü belirtti. Çiftçi, “Dün bir sürprizimiz var dedik. Çocuklarımıza ücretsiz yüzme kursu vereceğimiz ,gençlerin ve hanım kardeşlerimizin kendilerine özel günlerde ücretsiz kullanacağı yüzme havuzu şehrimize hayırlı olsun. Çalışmalarına başladığımız Millet Bahçesi içinde […]

 Başkan Çiftçi sürprizi patlattı

12.02.2021 - 13:12

Güncelleme : 12.02.2021 - 13:12

Başkan Çiftçi sürprizi patlattı

NEVŞEHİR(MHA) Gülşehir Belediye Başkanı Av. Fatih Çiftçi, ilçeye yüzme havuzu yapılacağını açıklarken, gençlik merkezi, tenis kortu yapılması içinde girişimlerinin sürdüğünü belirtti.

Çiftçi, “Dün bir sürprizimiz var dedik. Çocuklarımıza ücretsiz yüzme kursu vereceğimiz ,gençlerin ve hanım kardeşlerimizin kendilerine özel günlerde ücretsiz kullanacağı yüzme havuzu şehrimize hayırlı olsun. Çalışmalarına başladığımız Millet Bahçesi içinde kilometrelerce yürüyüş, spor alanı hayırlı olsun. Bunlar Belediyemizden. Ayrıca Gençlik Merkezi, Kapalı tenis kortu ve su sporları için istişarelerimiz devam ediyor” diye konuştu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın