Sürecin iyi yönetilemediği maskeyi dağıtamadıklarından belli

Sürecin iyi yönetilemediği maskeyi dağıtamadıklarından belliNEVŞEHİR(MHA) İYİ Parti İl Başkanı Ömer Ay, Pandemi sürecinin hükümet tarafından iyi yönetilemediğinin en bariz göstergesinin vatandaşa maske dağıtılamaması olduğunu söyledi.Hükümetin kendi vatandaşı dururken, depremden etkilenen Yunanistan’a, Amerika’ya ve bir çok ülkeye tıbbi malzeme yardımı yapmasının sürecin iyi yönetilemediğine dair önemli göstergeler olduğunu dile getiren İYİ Parti İl Başkanı Ömer […]

 Sürecin iyi yönetilemediği maskeyi dağıtamadıklarından belli

04.11.2020 - 10:37

Güncelleme : 04.11.2020 - 10:37

Sürecin iyi yönetilemediği maskeyi dağıtamadıklarından belli
NEVŞEHİR(MHA) İYİ Parti İl Başkanı Ömer Ay, Pandemi sürecinin hükümet tarafından iyi yönetilemediğinin en bariz göstergesinin vatandaşa maske dağıtılamaması olduğunu söyledi.
Hükümetin kendi vatandaşı dururken, depremden etkilenen Yunanistan’a, Amerika’ya ve bir çok ülkeye tıbbi malzeme yardımı yapmasının sürecin iyi yönetilemediğine dair önemli göstergeler olduğunu dile getiren İYİ Parti İl Başkanı Ömer Ay, “Yunanistan’ın bir adasında deprem olmuş. Hayatlarını kaybedenler varmış. Cumhurbaşkanı Erdoğan oraya da yardım ederiz demiş. Bunları çok gülünç buluyorum. Bu süreçte Amerika ve bir çok ülkeye yardım göndererek bir şov sergilediler. O ülkelerin bir çoğunun milli gelirleri bizden çok çok fazla. Nitekim Amerika bizim yaptığımız yardımları Suriye’ye, PYD’ye göndermiş. Sürecin iyi yönetilemediği maske dağıtılamamasından belli. Artı ölenlerin sayılarını vatandaştan gizlediler. Başlangıçta tedbirler sıkı olmalıydı. Parça parça alınan tedbirler Türkiye’de salgının önüne kesemedi” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın