Kavak modern bir belediye hizmet binasına kavuşacak

Kavak modern bir belediye hizmet binasına kavuşacak NEVŞEHİR(MHA) Kavak kasabasını adeta şantiye alanına çeviren Başkan Feridun Bağcı, önümüzdeki günlerde kasabaya çok önemli bir hizmeti daha kazandırmaya hazırlanıyor. Mevcut belediye binasının özellikle kasaba meydanında olması, yoğun bir trafik yaşanması gibi nedenlerle yeni bir belediye hizmet binası yapmayı planladıklarını söyleyen Kavak Belediye Başkanı Bağcı, projeyle ilgili hazırlıkların […]

 Kavak modern bir belediye hizmet binasına kavuşacak

09.08.2021 - 11:26

Güncelleme : 09.08.2021 - 11:47

Kavak modern bir belediye hizmet binasına kavuşacak

NEVŞEHİR(MHA) Kavak kasabasını adeta şantiye alanına çeviren Başkan Feridun Bağcı, önümüzdeki günlerde kasabaya çok önemli bir hizmeti daha kazandırmaya hazırlanıyor.

Mevcut belediye binasının özellikle kasaba meydanında olması, yoğun bir trafik yaşanması gibi nedenlerle yeni bir belediye hizmet binası yapmayı planladıklarını söyleyen Kavak Belediye Başkanı Bağcı, projeyle ilgili hazırlıkların son aşamaya getirildiğini belirtti.

Yeni hizmet binasıyla belediyenin daha iyi, modern bir hizmet alanına kavuşacağını da belirten Başkan Bağcı, kasaba meydanındaki trafik yoğunluğunun da büyük ölçüde giderilmiş olunacağına da işaret etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın