Gençlik kampları için müracaatlar başladı

Gençlik kampları için müracaatlar başladı NEVŞEHİR(MHA) Gençlere çeşitli sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerle unutamayacakları bir dönem yaşatan gençlik kampları için başvurular başladı. Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından her yıl düzenlenen kamplar bu yıl “2022 Yaz Gençlik Kampları” başlığında duyuruldu. Kamplar gençlerimize hizmet verecek. Kamplar ücretsiz olup katılacakların ulaşım dâhil tüm ihtiyaçları Gençlik ve Spor Bakanlığı […]

 Gençlik kampları için müracaatlar başladı

11.05.2022 - 13:14

Güncelleme : 11.05.2022 - 13:14

Gençlik kampları için müracaatlar başladı

NEVŞEHİR(MHA) Gençlere çeşitli sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerle unutamayacakları bir dönem yaşatan gençlik kampları için başvurular başladı.

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından her yıl düzenlenen kamplar bu yıl “2022 Yaz Gençlik Kampları” başlığında duyuruldu.

Kamplar gençlerimize hizmet verecek. Kamplar ücretsiz olup katılacakların ulaşım dâhil tüm ihtiyaçları Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından karşılanacak. Kamplarımızda kız ve erkek dönemleri ayrı ayrı yapılacak.

Başvurular https://gencizbiz.gsb.gov.tr adresi üzerinden yapılacak. Yapılan değerlendirmelerin ardından başvuru sonuçları açıklanacak. Online başvuru yapma imkânı bulunmayan gençlerin kendilerine en yakın gençlik merkezlerine gitmesi halinde bu kişilerin başvuruları da yetkililer tarafından aynı sistem üzerinden yapılacak.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın