Karapınar belediyesi araç parkını büyütmeye devam ediyor

Karapınar belediyesi araç parkını büyütmeye devam ediyor NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’in Acıgöl ilçesine bağlı Karapınar belediyesi araç parkını büyütmeye devam ediyor. Sağlık bakanlığından hibe araç alan Karapınar belediyesi yerel seçimlerden bu yana 5. inci kez hibe araç almayı başardı. Söz konusu araçların Karapınar halkına daha iyi hizmet için önemli katkı sağlayacağına dikkat çeken Karapınar Belediye Başkanı Yasin […]

 Karapınar belediyesi araç parkını büyütmeye devam ediyor

30.07.2021 - 10:42

Güncelleme : 30.07.2021 - 10:42

Karapınar belediyesi araç parkını büyütmeye devam ediyor

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’in Acıgöl ilçesine bağlı Karapınar belediyesi araç parkını büyütmeye devam ediyor.

Sağlık bakanlığından hibe araç alan Karapınar belediyesi yerel seçimlerden bu yana 5. inci kez hibe araç almayı başardı.

Söz konusu araçların Karapınar halkına daha iyi hizmet için önemli katkı sağlayacağına dikkat çeken Karapınar Belediye Başkanı Yasin Güneş, “Yerel seçimlerden bu yana belediyemize kazandırdığımız 5. hibe aracımızı sağlık bakanlığımız verdi. Bu ve daha önce belediyemize kazandırdığımız tüm hibe araçlarımız için başta İl Başkanımız Sayın Ali Kemikkıran’a, Milletvekillerimiz Sayın Mustafa Açıkgöz ve Sayın Yücel Menekşe’ye, Sayın Valimiz İnci Sezer Becel Hanımefendiye, emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın