Nar’da pazaryeri yapalım mı Başkanım?

Nar’da pazaryeri yapalım mı Başkanım? NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Pazarcılar Odası Başkanı Selim Özmen, merkeze bağlı Nar Kasabası Belediye Başkanı Süleyman Özçelik’i makamında ziyaret etti. Ziyarette Nar kasabasında haftanın bir günü pazar alanı açılması konusunun da ele alındığını kaydeden Başkan Özmen, “Nar belediyemizi ziyaret edip pazarımıza sebze- meyve getiren üreticiler ve esnaflarımız hakkında ayrıca kasabamıza bir Pazar […]

 Nar’da pazaryeri yapalım mı Başkanım?

16.01.2021 - 12:28

Güncelleme : 16.01.2021 - 12:28

Nar’da pazaryeri yapalım mı Başkanım?

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Pazarcılar Odası Başkanı Selim Özmen, merkeze bağlı Nar Kasabası Belediye Başkanı Süleyman Özçelik’i makamında ziyaret etti.

Ziyarette Nar kasabasında haftanın bir günü pazar alanı açılması konusunun da ele alındığını kaydeden Başkan Özmen, “Nar belediyemizi ziyaret edip pazarımıza sebze- meyve getiren üreticiler ve esnaflarımız hakkında ayrıca kasabamıza bir Pazar yeri yapma projesini istişare ettik. Çalışkan, mütevazı Başkanımıza misafirperverliğinden dolayı teşekkür ediyorum. İnşallah girişimlerimiz sonucunda Nar kasabası halkımızda Pazarcı esnaflarımızın ve odamızın hizmetlerinden bire bir yararlanma imkanı bulacak” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın