CHP Ürgüp teşkilatından anlamlı hediye

CHP Ürgüp teşkilatından anlamlı hediyeNEVŞEHİR'(MHA) CHP Ürgüp İlçe Başkanı Fulya Gülşen Altınsoy, Atatürk’ün Nutuk kitabını dağıttı.Cumhuriyet Halk Partisi Ürgüp İlçe Başkanı Fulya Gülşen Altınsoy, Avanos ve Hacıbektaş Belediye başkanlarının desteği ile meydanda stant kurdu, Atatürk’ün Nutuk kitabını dağıttı.Altınsoy, Avanos Belediye Başkanı Celal Alper İbaş ve Hacıbektaş Belediye Başkanı Arif Yoldaş Altıok’un destekleriyle temin ettikleri 200 […]

 CHP Ürgüp teşkilatından anlamlı hediye

05.11.2020 - 8:48

Güncelleme : 05.11.2020 - 8:48

CHP Ürgüp teşkilatından anlamlı hediye
NEVŞEHİR'(MHA) CHP Ürgüp İlçe Başkanı Fulya Gülşen Altınsoy, Atatürk’ün Nutuk kitabını dağıttı.
Cumhuriyet Halk Partisi Ürgüp İlçe Başkanı Fulya Gülşen Altınsoy, Avanos ve Hacıbektaş Belediye başkanlarının desteği ile meydanda stant kurdu, Atatürk’ün Nutuk kitabını dağıttı.
Altınsoy, Avanos Belediye Başkanı Celal Alper İbaş ve Hacıbektaş Belediye Başkanı Arif Yoldaş Altıok’un destekleriyle temin ettikleri 200 adet Atatürk’ün Nutuk kitabını, Ürgüp Cumhuriyet Meydanında kurdukları stantta, vatandaşlara ve gençlere dağıttıklarını söyledi. Başkan Altınsoy, Atatürk ilke ve inkılaplarına ve cumhuriyet değerlerine sahiplenmenin gerekliliğine vurgu yaparak” Biz hem parti olarak hem vatanını ve bayrağını seven insan olarak Atatürk’ün ilke ve inkılaplarının ve cumhuriyet değerlerinin, ülkenin geleceği için önem arz ettiğine inanıyoruz. Mustafa Kemal Atatürk’ün Nutkun’daki her söylemi bir öğreti ve Türkiye’nin geleceğine ışık tutacak değerde olduğunu her geçen gün daha iyi görüyor ve anlıyoruz. Bunun için 200 Nutuk Kitabını Cumhuriyet Meydanında kuruduğumuz stantta vatandaşlarımıza dağıttık. Avanos ve Hacıbektaş Belediye Başkanlarımıza verdikleri destek için teşekkür ediyorum” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın