ARİF CILAK İLE ANLAŞMA SAĞLANDI

NEVŞEHİR BELEDİYESPOR KARŞIYAKA’DAN ARİF CILAK İLE ANLAŞMA SAĞLADI Nevşehir Belediyespor, Karşıyaka’dan Arif Cılak’ı kadrosuna kattığını açıkladı. TFF 3. Lig ekiplerinden Nevşehir Belediyespor, bir süredir görüşmelerini sürdürdüğü Arif Cılak ile anlaştı. Karşıyaka’dan transfer edilen 27 yaşında ve 1,90 boyundaki orta saha oyuncusu düzenlenen törenle sözleşme imzaladı. Kulüp Başkanı Nafiz Dirikoç’un da katıldığı törende kendisini kırmızı-beyazlı kulübe […]

 ARİF CILAK İLE ANLAŞMA SAĞLANDI

10.08.2021 - 9:36

Güncelleme : 10.08.2021 - 9:36

NEVŞEHİR BELEDİYESPOR KARŞIYAKA’DAN ARİF CILAK İLE ANLAŞMA SAĞLADI

Nevşehir Belediyespor, Karşıyaka’dan Arif Cılak’ı kadrosuna kattığını açıkladı.

TFF 3. Lig ekiplerinden Nevşehir Belediyespor, bir süredir görüşmelerini sürdürdüğü Arif Cılak ile anlaştı. Karşıyaka’dan transfer edilen 27 yaşında ve 1,90 boyundaki orta saha oyuncusu düzenlenen törenle sözleşme imzaladı.

Kulüp Başkanı Nafiz Dirikoç’un da katıldığı törende kendisini kırmızı-beyazlı kulübe bağlayan sözleşmeyi imzalayan Cılak, “Nevşehir Belediyespor camiasına katıldığım için çok mutluyum. Bu forma ile şampiyonluklar yaşamak için geldim” dedi.

Kulüp Başkanı Dirikoç ise, Cılak’ın uzun süredir gündemlerinde olan bir oyuncu olduğunu belirterek oyuncuya kırmızı-beyazlı forma altında başarılar diledi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın