KAPKAD danışma merkezi açtı

KAPKAD danışma merkezi açtı NEVŞEHİR(MHA) Kapadokya Kadın Dayanışma Derneği il merkezinde kadın danışma merkezi açtı. Dernek Başkanı Hayriye Demirbilek, il merkezinde açtıkları danışma merkezine zaman zaman erkeklerin de başvuruda bulunduklarını söyledi. Günde 3-5 kadın ve erkeğe ailenin korunması kanunu hükümleriyle ilgili bilgilendirmelerde bulunduklarını söyleyen Kapadokya Kadın Dayanışma Derneği Başkanı Hayriye Demirbilek, “Öncelikli olarak kadınlarımıza yönelik […]

 KAPKAD danışma merkezi açtı

02.02.2021 - 10:25

Güncelleme : 02.02.2021 - 10:25

KAPKAD danışma merkezi açtı

NEVŞEHİR(MHA) Kapadokya Kadın Dayanışma Derneği il merkezinde kadın danışma merkezi açtı.

Dernek Başkanı Hayriye Demirbilek, il merkezinde açtıkları danışma merkezine zaman zaman erkeklerin de başvuruda bulunduklarını söyledi.

Günde 3-5 kadın ve erkeğe ailenin korunması kanunu hükümleriyle ilgili bilgilendirmelerde bulunduklarını söyleyen Kapadokya Kadın Dayanışma Derneği Başkanı Hayriye Demirbilek, “Öncelikli olarak kadınlarımıza yönelik açtığımız danışma merkezimize zaman zaman erkeklerde başvurabiliyorlar. Kadına yönelik şiddet ve ailenin korunmasına yönelik kanun hükümleriyle ilgili kendilerini bilgilendiriyoruz. Günde 3-5 danışmanımız oluyor. Ayda 100 civarında kadın ve erkeğe danışmanlık yapıyoruz” ifadelerinde bulundu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın