Başkan Altıok’a ÜRKAD’ı anlattı

Başkan Altıok’a ÜRKAD’ı anlattı NEVŞEHİR(MHA) Ürgüp Evrensel Kadınlar Derneği Başkanı Hülya Güldal Bilen, Hacıbektaş Belediye Başkanı Arif Yoldaş Altıok’u ziyaret etti. Ziyaretinde ÜRKAD’ın kuruluş amaçları ve ileriye yönelik planlarını anlatan Başkan Bilen, derneğin sadece Ürgüp kadınlarına değil tüm Nevşehir halkına açık olduğunu, önümüzdeki günlerde yapılacak projelere tüm Nevşehirli kadınların katılım ve destek verebileceklerini söyledi. Başkan […]

 Başkan Altıok’a ÜRKAD’ı anlattı

04.02.2021 - 10:53

Güncelleme : 04.02.2021 - 10:53

Başkan Altıok’a ÜRKAD’ı anlattı

NEVŞEHİR(MHA) Ürgüp Evrensel Kadınlar Derneği Başkanı Hülya Güldal Bilen, Hacıbektaş Belediye Başkanı Arif Yoldaş Altıok’u ziyaret etti.

Ziyaretinde ÜRKAD’ın kuruluş amaçları ve ileriye yönelik planlarını anlatan Başkan Bilen, derneğin sadece Ürgüp kadınlarına değil tüm Nevşehir halkına açık olduğunu, önümüzdeki günlerde yapılacak projelere tüm Nevşehirli kadınların katılım ve destek verebileceklerini söyledi.

Başkan Altıok’a misafirperverliğinden dolayı da teşekkür eden ÜRKAD Başkanı Hülya Güldal Bilen, yerel yönetimlerin sivil toplum kuruluşlarına desteğinin de büyük önem taşıdığına dikkat çekti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın