Kapadokya alan başkanlığından destek istendi

Kapadokya alan başkanlığından destek istendi NEVŞEHİR(MHA) Geçtiğimiz günlerde Nevşehir’de bir çok yerleşim alanında etkili olan yağışlar Göreme kasabasında da özellikle vadi yollarında tahribata neden oldu. Konuyla ilgili Kapadokya alan başkanlığından destek isteyen Göreme Belediye Başkanı Ömer Eren, “Kasabamızda etkili olan sağanak yağış nedeniyle bozulan vadi yollarımızın düzeltilmesi ile ilgili talebimiz Kapadokya Alan Başkanlığı’na iletilmiştir.Kasabamızda iki […]

 Kapadokya alan başkanlığından destek istendi

21.06.2021 - 8:55

Güncelleme : 21.06.2021 - 8:55

Kapadokya alan başkanlığından destek istendi

NEVŞEHİR(MHA) Geçtiğimiz günlerde Nevşehir’de bir çok yerleşim alanında etkili olan yağışlar Göreme kasabasında da özellikle vadi yollarında tahribata neden oldu.

Konuyla ilgili Kapadokya alan başkanlığından destek isteyen Göreme Belediye Başkanı Ömer Eren, “Kasabamızda etkili olan sağanak yağış nedeniyle bozulan vadi yollarımızın düzeltilmesi ile ilgili talebimiz Kapadokya Alan Başkanlığı’na iletilmiştir.Kasabamızda iki gündür etkili olan sağanak yağış nedeniyle bozulan vadi yollarımızın düzeltilmesi ile ilgili talebimiz Kapadokya Alan Başkanlığı’na iletilmiştir. Gerekli izinler doğrultusunda yol düzenleme çalışmalarımız başlayacaktır. Bundan dolayı öncelikle mağdur olan halkımızdan ve kasabamıza gelen yerli-yabancı bütün misafirlerimizden özür dileriz” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın