Nevşehir Belediyespor galibiyet için hazırlanıyor

Nevşehir Belediyespor galibiyet için hazırlanıyor Nevşehir Belediyespor, 3’üncü lig 1’inci grubun 17. haftasında kendi sahasında oynayacağı Edirne Belediyespor maçının hazırlıklarını sürdürüyor. 3’üncü lig 1’inci grubun 17.nci haftasında yarın Edirne Belediyesporuu ağırlayacak olan Nevşehir Belediyespor, mücadelesinin hazırlıklarını teknik direktör Özgür Zengin nezaretinde kendi Gazi Stadında yaptığı çalışma ile devam etti. Edirne Belediyespor Sezonun ilk karşılaşmasında Kendi […]

 Nevşehir Belediyespor galibiyet için hazırlanıyor

01.02.2021 - 20:01

Güncelleme : 01.02.2021 - 20:01

Nevşehir Belediyespor galibiyet için hazırlanıyor

Nevşehir Belediyespor, 3’üncü lig 1’inci grubun 17. haftasında kendi sahasında oynayacağı Edirne Belediyespor maçının hazırlıklarını sürdürüyor.

3’üncü lig 1’inci grubun 17.nci haftasında yarın Edirne Belediyesporuu ağırlayacak olan Nevşehir Belediyespor, mücadelesinin hazırlıklarını teknik direktör Özgür Zengin nezaretinde kendi Gazi Stadında yaptığı çalışma ile devam etti. Edirne Belediyespor Sezonun ilk karşılaşmasında Kendi sahasında Nevşehir Belediyespor’u 2-1 mağlup etmişti3 puan parolası ile hazırlıklarını sürdüren temsilcimiz, Edirne Belediyespor karşısında da galibiyet almayı hedefliyor.

 

Nevşehir Belediyespor, 04 Şubat 2021 Perşembe günü saat 13.00 de Gazi Stadı’nda Edirne Belediyespor’u konuk edecek. Müsabakayı Muş bölgesinden Mehmet Şükrü Kozcu yönetirken yardımcıları ilse Elazığ bölgesinden Burak Gütek, ve Bitlis Bölgesinden volkan Boz olacak Karşılaşmanın 4. Hakemi Elazığ Bölgesinden Hızır Kurt olacak.

Kırmızı- Beyazlı ekibimizde 4 Sarı kart cezası bulunan Ahmet Eren cezası nedeni ile yer alamayacak

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın