Kıbrıs ve Kore gazileri Vakıf çatısı altında temsil edilecek

Kıbrıs ve Kore gazileri Vakıf çatısı altında temsil edilecek NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Vatan Şehitleri ve Gazileri Derneği Başkanı Ramazan Çiftçi, geçtiğimiz günlerde il temsilciliğine getirildiği Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfında Kıbrıs ve Kore gazilerine de hitap edeceklerini dile getirdi. Gazeteci Ali Çamur’un radyo programına konuk olan Nevşehir Vatan Şehitleri ve Gazileri Derneği Başkanı ve Türkiye […]

 Kıbrıs ve Kore gazileri Vakıf çatısı altında temsil edilecek

27.09.2021 - 12:27

Güncelleme : 27.09.2021 - 12:27

Kıbrıs ve Kore gazileri Vakıf çatısı altında temsil edilecek

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Vatan Şehitleri ve Gazileri Derneği Başkanı Ramazan Çiftçi, geçtiğimiz günlerde il temsilciliğine getirildiği Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfında Kıbrıs ve Kore gazilerine de hitap edeceklerini dile getirdi.

Gazeteci Ali Çamur’un radyo programına konuk olan Nevşehir Vatan Şehitleri ve Gazileri Derneği Başkanı ve Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı İl Temsilcisi Ramazan Çiftçi, “2008 Yılından bu yana dernek başkanlığını yapıyorum. Bu süreçte Kıbrıs ve Kore gazilerine dernek tüzüğümüzün içeriği nedeniyle kendilerine hitap edemiyorduk. Ancak geçtiğimiz günlerde il temsilciliğine getirildiğim Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı aracılığıyla bunu yapabileceğiz. Buradan Kıbrıs ve Kora Gazisi arkadaşlarımıza sesleniyorum. Gelin bir çatı altında toplanalım. Onlarında sıkıntılarını çözebilmek için mücadele vereceğiz. Gerekli makamlara sorunların çözümü için başvuracağız” açıklamalarında bulundu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın