“Kan emici zihniyet haddini bilecek”

“Kan emici zihniyet haddini bilecek” NEVŞEHİR(MHA) Hak-İş Nevşehir İl Başkanı M. Fatih Mutlu, Sendikanın genel başkanı Mahmut Arslan’a yönelik yapılan saldırıları kınadı. Başkan Mutlu, ” Kadroya inanmayan siz değil miydiniz?. Bizler taşeron işçiyken Dernek Başkanı sıfatıyla TÜRK-İŞ’e geldiğimizde siz kadro alamayacaksınız diyenler siz değil miydiniz?. Size üye olmak isteyen 696 KHK’lı işçiyi aidat yok diye […]

 “Kan emici zihniyet haddini bilecek”

03.06.2021 - 10:32

Güncelleme : 03.06.2021 - 10:32

“Kan emici zihniyet haddini bilecek”

NEVŞEHİR(MHA) Hak-İş Nevşehir İl Başkanı M. Fatih Mutlu, Sendikanın genel başkanı Mahmut Arslan’a yönelik yapılan saldırıları kınadı.

Başkan Mutlu, ” Kadroya inanmayan siz değil miydiniz?. Bizler taşeron işçiyken Dernek Başkanı sıfatıyla TÜRK-İŞ’e geldiğimizde siz kadro alamayacaksınız diyenler siz değil miydiniz?. Size üye olmak isteyen 696 KHK’lı işçiyi aidat yok diye kapıdan kovmadınız mı?.

KHK’lı işçiler toplu sözleşmeye dahil edilemez iddiasıyla davaları açan TOY Sendikacılar siz değil miydiniz?. Başın dik yürü Sayın Genel Başkanım, Taşerondan sendikalı olmaz diyenlerin tezgahını bozdun sana o yüzden saldırıyorlar, Tekelleştirdikleri sendikal beylik düzenlerini bozdun sana o yüzden saldırıyorlar, İşçiyi banknot olarak gören Türk-İş zihniyetini yerle yeksan ettin sana ondan saldırıyorlar, Mazlumların umudusun sana ondan saldırıyorlar, Taşeron davasına verdiğin emeğin zekatını versen, bu Kan Emicilere bir ömür yeter. Biz senden razıyız, rabbimde razı olsun” dedi.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın