Çalık’a teşekkür ziyareti

Çalık’a teşekkür ziyareti NEVŞEHİR(MHA) 2004 / 2016 yıllarında Nevşehir İzleme Kurulu Üyeliği, 2016-2020 yılları arasında Nevşehir İzleme Kurulu Başkanı olarak görev yapan Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürü Psikolog Ali ÇAlık’a görev süresinde kuruma göstermiş olduğu yakın ilgi, alaka, çalışmaları ve yardımlarından dolayı teşekkür ziyaretinde bulunuldu. Nevşehir İzleme Kurulu Başkanı Prof. Dr. Şahlan Öztürk, İzleme Kurul Üyeleri, Dr. Mehmet Kayacan, Öğretim […]

 Çalık’a teşekkür ziyareti

31.03.2021 - 12:21

Güncelleme : 31.03.2021 - 12:21

Çalık’a teşekkür ziyareti

NEVŞEHİR(MHA) 2004 / 2016 yıllarında Nevşehir İzleme Kurulu Üyeliği, 2016-2020 yılları arasında Nevşehir İzleme Kurulu Başkanı olarak görev yapan Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürü Psikolog Ali ÇAlık’a görev süresinde kuruma göstermiş olduğu yakın ilgi, alaka, çalışmaları ve yardımlarından dolayı teşekkür ziyaretinde bulunuldu.

Nevşehir İzleme Kurulu Başkanı Prof. Dr. Şahlan Öztürk, İzleme Kurul Üyeleri, Dr. Mehmet Kayacan, Öğretim Görevlisi Satı Belgin Akay, Hazine ve Maliye Bakanlığında görevli Memur Hakan Durmaz, Öğretmen Gökhan Öçaldı, Nevşehir E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Müdürü Kağan Gençer, Ceza İnfaz Kurumu Sorumlu İnfaz Koruma Baş memuru Ercan Toprak ile birlikte teşekkür ziyaretinde bulunuldu.

Ali Çalık, izleme kurulunda uzun yıllar görev yaptığını, ceza infaz kurumundaki çalışmalardan dolayı ceza infaz kurumu personeline ve kurum idaresine teşekkür etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın