HER YIL OLDUĞU GİBİ LGS ŞAMPİYONLARI ALTINYILDIZ KOLEJİ FEN VE ANADOLU LİSESİNİ TERCİH ETTİLER

HER YIL OLDUĞU GİBİ LGS ŞAMPİYONLARI ALTINYILDIZ KOLEJİ FEN VE ANADOLU LİSESİNİ TERCİH ETTİLER   Eğitimin hiç sönmeyen yıldızı olan; Altınyıldız Eğitim Kurumları Fen ve Anadolu Lisesinde 2021-2022 eğitim öğretim yılı kayıtları büyük ilgi görüyor. 2021 LGS’ de büyük başarı gösteren öğrenciler, Altınyıldız Liselerine kayıtlarını yaptırıyorlar. Öğrencilerine sunduğu mükemmel öğrenme imkânları, tecrübeli ve başarılı öğretmen […]

 HER YIL OLDUĞU GİBİ LGS ŞAMPİYONLARI ALTINYILDIZ KOLEJİ FEN VE ANADOLU LİSESİNİ TERCİH ETTİLER

07.07.2021 - 11:33

Güncelleme : 07.07.2021 - 11:33

HER YIL OLDUĞU GİBİ LGS ŞAMPİYONLARI ALTINYILDIZ KOLEJİ FEN VE ANADOLU LİSESİNİ TERCİH ETTİLER

 

Eğitimin hiç sönmeyen yıldızı olan; Altınyıldız Eğitim Kurumları Fen ve Anadolu Lisesinde 2021-2022 eğitim öğretim yılı kayıtları büyük ilgi görüyor. 2021 LGS’ de büyük başarı gösteren öğrenciler, Altınyıldız Liselerine kayıtlarını yaptırıyorlar.

Öğrencilerine sunduğu mükemmel öğrenme imkânları, tecrübeli ve başarılı öğretmen kadrosu, 23 yıllık başarı geçmişi ile birleşerek aydınlık geleceğimizi yazacak gençlerimiz de “Başarılı bir gelecek iyi bir üniversite için” Altınyıldız’da buluştular.

Altınyıldız’ı tercih eden öğrenciler, bugüne kadar hangi lise Türkiye genelinde YKS’de hangi başarıları kazanmış, öğrencileri Türkiye’nin hangi seçkin üniversitelerine yerleşmiş, akademik ve sosyal imkânların neler olduğunu inceleyerek Türkiye’nin örnek okulu Altınyıldız Kolejini tercih ettiler.

2021-2022 Eğitim- Öğretim yılı 9.sınıflarına kayıt olan öğrenciler; ‘‘YKS de Türkiye dereceleri kazanan Altınyıldız Koleji, öğrencilerine sadece Üniversite sınavlarında değil, her alanda başarılı bir gelecek sunmaktadır ” dediler.

2021 LGS Nevşehir şampiyonlarından;

 

Orhan Murat TOPRAKÇI % 0,17 dilim

Nazlı BİKİR % 0,25 dilim

Semiha Özge KAFALI % 0,29 dilim

Bahadır KAĞAN KART % 0,31 dilim

Duru PARMAKSIZ % 0,32 dilim

Buse DÖNMEZ % 0,36 dilim

Beyzanur ALAN % 0,57 dilim

% 1’lik dilim üstünde 14 öğrencimizle daha niceleri Altınyıldız Koleji Fen ve Anadolu Liselerini tercih etmişlerdir. Kayıtlarımıza gösterdikleri büyük ilgiden dolayı öğrencilerimize ve velilerimize teşekkür ederiz.

Altınyıldız Koleji Fen ve Anadolu Lisesi kayıtlarında her yıl olduğu gibi bu yıl da Nevşehir’de en çok tercih edilen Özel Lise olmuştur.

Her geçen gün gelişen, büyüyen ve yenilenen Altınyıldız Liselerinde bini aşkın üniversiteliyi yetiştiren İdareci ve öğretmen kadromuzla yeni şampiyonları Nevşehir’e ve Türkiye’ye kazandırıyoruz.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın