Özdemir’den ziyaretler

Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz tarafından 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü dolayısıyla tüm kadın personellerimize karanfil dağıtıldı. Kadına yönelik şiddet olaylarına dikkat çekmek ve farkındalık oluşturmak amacı ile düzenlenen etkinlikte kadın personellerimizin mücadele günü kutlandı. İl Müdürümüz Özdemir;” Farkındalık oluşturmak için bir etkinlik yaptıklarını ifade ederek, 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete […]

 Özdemir’den ziyaretler

26.11.2020 - 4:08

Güncelleme : 26.11.2020 - 4:08

Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz tarafından 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü dolayısıyla tüm kadın personellerimize karanfil dağıtıldı. Kadına yönelik şiddet olaylarına dikkat çekmek ve farkındalık oluşturmak amacı ile düzenlenen etkinlikte kadın personellerimizin mücadele günü kutlandı.

İl Müdürümüz Özdemir;” Farkındalık oluşturmak için bir etkinlik yaptıklarını ifade ederek, 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü’nün dünyada ve ülkemizde kadına yönelik şiddetin önlenmesi, kadın haklarının korunması ve geliştirilmesine katkı sağlayacak çalışmalara ışık tutması temennisi ile tüm kadınlarımızın mutlu, sağlıklı ve sevgi dolu bir dünyada yaşamalarını diliyorum ve her türlü şiddetinde karşısında olduğumuzu belirtmek istiyorum” dedi.

Aldıkları karanfillerden ötürü memnuniyetlerini belirten Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü kadın personelleri de yaptığı jestten ötürü İl Müdürümüz Özdemir’e teşekkürlerini iletti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın