“Kamil Gülmez’e üçkağıtçı, yalancı, ahlaksız demesinler de…”

“Kamil Gülmez’e üçkağıtçı, yalancı, ahlaksız demesinler de…” NEVŞEHİR(MHA) Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Kamil Gülmez, bir basın yayın organında kendisiyle ilgili çıkan habere yanıt verirken, CHP’nin kurumsal bir yapıya sahip olduğunu, dedikodularla, rivayetlerle, gelişi güzel açıklamada bulunmadıklarını ifade etti. Gülmez, “Geçtiğimiz günlerde bir basın organında Kamil Gülmez Güldürdü başlığı atılmış. Kamil Gülmez hakkında üçkağıtçı, yalancı, […]

 “Kamil Gülmez’e üçkağıtçı, yalancı, ahlaksız demesinler de…”

06.02.2021 - 10:43

Güncelleme : 06.02.2021 - 10:43

“Kamil Gülmez’e üçkağıtçı, yalancı, ahlaksız demesinler de…”

NEVŞEHİR(MHA) Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Kamil Gülmez, bir basın yayın organında kendisiyle ilgili çıkan habere yanıt verirken, CHP’nin kurumsal bir yapıya sahip olduğunu, dedikodularla, rivayetlerle, gelişi güzel açıklamada bulunmadıklarını ifade etti.

Gülmez, “Geçtiğimiz günlerde bir basın organında Kamil Gülmez Güldürdü başlığı atılmış. Kamil Gülmez hakkında üçkağıtçı, yalancı, ahlaksız, para yedi demesinler de bırakın güldürdü desinler. Güldürmemiz de neymiş?. Sayın Rasim Arı AKP’den istifa ettim, belediye başkanlığına devam edeceğim dedi. Genel Merkeze bilgi verdim. Genel Merkez bekleyin açıklama yapmayın dedi. Müfettişler gelince ardından istifa ettiğini açıkladı. Biz tutuk açıklamamızı yaptık. Biz kendisinin dik durması ve istifa etmemesi gerektiğini söyledik. AKP’de demokrasinin olmadığını belirttik. Cumhuriyet Halk Partisi gelişi güzel bir parti değildir. Kurumsal bir partidir. Dedikodularla, rivayetlerle hareket etmez. Bir konuda açıklama yapacaksak bilgiye ve belgeye dayalı açıklama yaparız. Biz bu konuda gelişi güzel açıklamalar yapsaydık, partimizin saygınlığı yok olurdu. O yüzden Cumhuriyet Halk Partisi asırlık bir çınar gibi ayakta” dedi.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın