Kaçan dersin telafisi var ama…

Kaçan dersin telafisi var ama… NEVŞEHİR(MHA) Eğitim-İş Sendikası Nevşehir Şube Başkanı İbrahim Demir, Bakanlığın yüzyüze eğitim kararını yeniden gözden geçirmesi gerektiğini belirtti. Demir, “Eğitim-İş olarak Milli Eğitim Bakanlığı’na çağrı yapıyoruz: Yüz yüze eğitim kararını, aşılama takvimini rasyonel biçimde ayarladıktan ve gerekli tüm tedbirlerin tamamlandıktan sonraya ertelemelisiniz. Eğer bu konuda biz eğitim çevrelerinin itirazlarına yine kulak […]

 Kaçan dersin telafisi var ama…

23.02.2021 - 7:47

Güncelleme : 23.02.2021 - 7:47

Kaçan dersin telafisi var ama…

NEVŞEHİR(MHA) Eğitim-İş Sendikası Nevşehir Şube Başkanı İbrahim Demir, Bakanlığın yüzyüze eğitim kararını yeniden gözden geçirmesi gerektiğini belirtti.

Demir, “Eğitim-İş olarak Milli Eğitim Bakanlığı’na çağrı yapıyoruz: Yüz yüze eğitim kararını, aşılama takvimini rasyonel biçimde ayarladıktan ve gerekli tüm tedbirlerin tamamlandıktan sonraya ertelemelisiniz. Eğer bu konuda biz eğitim çevrelerinin itirazlarına yine kulak tıkayacaksanız, en azından canını riske attığınız tüm eğitim emekçilerini derhal aşılatmalısınız. Bu gerçeklik çerçevesinde Sağlık Bakanlığı’na yolladığınız listeyi acil olarak güncellemelisiniz. Daha önce söyledik, bir kez daha söylüyoruz: Kaçan derslerin telafisi mümkündür, ancak tek bir canın bile telafisi olmayacaktır. Bu acı sorumluluğu almayın!” diye konuştu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın