Altınsoy’dan mağdur kadına destek ziyareti

Altınsoy’dan mağdur kadına destek ziyareti NEVŞEHİR(MHA) CHP Ürgüp İlçe Başkanı Fulya Gülşen Altınsoy, ayrılmak üzere olduğu eşi tarafından el bombası düzeneği ile öldürülmek istenen kadına destek çıktı. CHP Kadın Kolları Başkanlığının il merkezinde yaptığı kadına şiddetle mücadele günü basın açıklamasına da katılan Başkan Altınsoy, “25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü kapsamında ilimizde […]

 Altınsoy’dan mağdur kadına destek ziyareti

26.11.2020 - 9:55

Güncelleme : 26.11.2020 - 14:55

Altınsoy’dan mağdur kadına destek ziyareti

NEVŞEHİR(MHA) CHP Ürgüp İlçe Başkanı Fulya Gülşen Altınsoy, ayrılmak üzere olduğu eşi tarafından el bombası düzeneği ile öldürülmek istenen kadına destek çıktı.

CHP Kadın Kolları Başkanlığının il merkezinde yaptığı kadına şiddetle mücadele günü basın açıklamasına da katılan Başkan Altınsoy, “25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü kapsamında ilimizde yapılan basın açıklamasına katıldık ve sonrasında Ürgüp ilçemizde şiddet  mağduru bir kız kardeşimizi ziyarette bulunduk. Eşi tarafından evinin önüne kurulan bomba düzeneği ile ölümün kıyısından dönen iki çocuk annesi Hacer ‘in acı dolu hikâyesini dinledik. Öldükten sonra haber olmak istemeyen kadınlarımızın sesini duyurmak zorundayız. Kadın Kolu Genel Sekreteri Av. Mehtap Yücel başkanım ve il yönetimimizle birlikte sürecin takipçisi olacağız” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın