Güden emekli oldu

Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murat DEMİR, Ürgüp ilçe Milli Eğitim Müdürlüğünde 6 yıl süreyle şube müdürlüğü görevi yapan, meslekte de 41’inci yılını doldurduktan sonra yaş haddinden emekli olan Ürgüp İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Soysal GÜDEN’e Ürgüp İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde veda ziyaretinde bulundu. 41 yıllık meslek hayatı boyunca Milli Eğitim Bakanlığımızın amaç ve ilkelerine […]

 Güden emekli oldu

11.01.2021 - 8:55

Güncelleme : 11.01.2021 - 8:55

Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murat DEMİR, Ürgüp ilçe Milli Eğitim Müdürlüğünde 6 yıl süreyle şube müdürlüğü görevi yapan, meslekte de 41’inci yılını doldurduktan sonra yaş haddinden emekli olan Ürgüp İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Soysal GÜDEN’e Ürgüp İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde veda ziyaretinde bulundu. 41 yıllık meslek hayatı boyunca Milli Eğitim Bakanlığımızın amaç ve ilkelerine sadakatle bağlı olarak görev yaptığına dikkati çeken Soysal GÜDEN, emekliye ayrılırken birlikte çalışmaktan büyük memnuniyet duyduğu Nevşehir Milli Eğitim camiasına desteklerinden dolayı teşekkür etti. Nevşehir’den güzel anılarla ayrıldığını söyledi.

1980 yılında göreve başlayarak 41 yıl hizmet verdikten sonra yaş haddinden emekli olan Şube Müdürü Soysal GÜDEN’e eğitime katkılarından dolayı tebrik eden Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murat DEMİR, başarı dolu çalışmalarından dolayı Soysal GÜDEN’e teşekkür etti, emeklilik hayatında ailesi ile birlikte sağlık, huzur ve mutluluk dileklerinde bulundu. Biz kendisinden memnunduk, benim bulunduğum süre içinde dürüstlüğüyle, saygınlığıyla mesai arkadaşlığında gösterdiği uyumu ile tanıdım. Bundan sonra ailesiyle, tüm yakınlarıyla ve dostlarıyla en güzel şekilde yaşamına devam etmesini diliyorum.” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın