Erkut neden olmasın ?

Erkut neden olmasın ? NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Belediyesi yeni başkanını arıyor. Çok büyük bir olasılıkla meclisin içerisinden seçilmesi beklenen yeni belediye başkanı AK Partili Nevşehir belediyesini 2023 vizyonuna taşıyacak. 3.5 Yıllık il başkanlığı döneminde oldukça başarılı bir il başkanlığı yapan, bu görevinin ardından Rasim Arı’nın belediye başkanlığı görevinde de yanında, saha da sık sık yer alan […]

 Erkut neden olmasın ?

01.02.2021 - 10:26

Güncelleme : 01.02.2021 - 10:26

Erkut neden olmasın ?
NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Belediyesi yeni başkanını arıyor. Çok büyük bir olasılıkla meclisin içerisinden seçilmesi beklenen yeni belediye başkanı AK Partili Nevşehir belediyesini 2023 vizyonuna taşıyacak.
3.5 Yıllık il başkanlığı döneminde oldukça başarılı bir il başkanlığı yapan, bu görevinin ardından Rasim Arı’nın belediye başkanlığı görevinde de yanında, saha da sık sık yer alan isim olan Ersan Erkut belediye meclisinde AK Partili, Milliyetçi Hareket Partili ve 1 İYİ Partili üyeler arasından aday gösterilir mi, seçilir mi? sorusunun yanıtı önümüzdeki günlerde alınacak.
Gerek AK Parti teşkilatlarındaki il başkanlığı deneyimi ile gerekse Nevşehir Belediyesinde 2 yıllık belediye başkanlığı dönemindeki duruşuyla Ersan Erkut neden olmasın dedirtiyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın