Acıgöl de 23 Nisan kutlamaları

Acıgöl Atatürk İlkokulu tarafından düzenlenen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlama programı Acıgöl Hükümet Konağı önünde çelenk sunma töreni, saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla başladı. Çelenk sunma töreninin ardından Acıgöl Belediyesi yanındaki tören alanına geçildi. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlama etkinliklerine Acıgöl Kaymakamı Sayın Emine KARATAŞ YILDIZ, Acıgöl Belediye […]

 Acıgöl de 23 Nisan kutlamaları

25.04.2022 - 11:57

Güncelleme : 25.04.2022 - 11:57

Acıgöl Atatürk İlkokulu tarafından düzenlenen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlama programı Acıgöl Hükümet Konağı önünde çelenk sunma töreni, saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla başladı. Çelenk sunma töreninin ardından Acıgöl Belediyesi yanındaki tören alanına geçildi. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlama etkinliklerine Acıgöl Kaymakamı Sayın Emine KARATAŞ YILDIZ, Acıgöl Belediye Başkanı Sayın Ercan ERTAŞ, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Semih KIRIM, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

Program, saygı duruşu, İstiklal Marşımızın okunmasının ardından günün anlam ve önemine ait Acıgöl Atatürk İlkokulu okul müdürü Oğuzhan ÖZGÜR’ün konuşması ile başladı. İlçemiz okulları tarafından hazırlanan halk oyunları gösterilerinin yapılması ve şiirlerin okunmasıyla devam etti. Programda emeği geçen herkese teşekkürü borç biliriz.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın