Eğitim kurumları müdürler toplantısı yapıldı

Eğitim kurumları müdürler toplantısı yapıldı NEVŞEHİR(MHA) Ürgüp ilçesinde 2020 – 2021 Eğitim Öğretim yılı eğitim kurumları müdürleri değerlendirme toplantıları Ürgüp İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda maske sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uygun bir şekilde yapıldı. İlçe Milli Eğitim Müdürü Savaş Özdemir’in başkanlığında geçen toplantıya İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Adem Çete ile okul ve […]

 Eğitim kurumları müdürler toplantısı yapıldı

02.01.2021 - 10:28

Güncelleme : 10.01.2021 - 2:18

Eğitim kurumları müdürler toplantısı yapıldı

NEVŞEHİR(MHA) Ürgüp ilçesinde 2020 – 2021 Eğitim Öğretim yılı eğitim kurumları müdürleri değerlendirme toplantıları Ürgüp İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda maske sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uygun bir şekilde yapıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Savaş Özdemir’in başkanlığında geçen toplantıya İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Adem Çete ile okul ve kurum müdürleri katıldı.

Toplantıda; Hayatın Anlamı Kitap Projesi, Canlı Ders ve Uzaktan Eğitim Süreci, Öğrencilerin Başarılarını Artırmada Yapılan Çalışmalar, Resmi Yazışmalar, Okulum Temiz ve Sıfır Atık Projeleri, Personellerin İş Sağlığı ve Güvenliği ile Covid -19 Tedbirleri konuları görüşüldü.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın