DENEME SINAVLARINDA BÜYÜK BAŞARI!

DENEME SINAVLARINDA BÜYÜK BAŞARI! Altınyıldız Koleji Fen ve Anadolu Lisesi 12.sınıf öğrencileri gerçekleştirilen Türkiye geneli TYT ve AYT sınavları ile Üniversiteye hazırlık sürecini hız kesmeden devam ettirmektedir. 12.sınıflarımız eğitimlerine ve üniversite sınavı hazırlıklarına yüzyüze eğitimle devam etmektedir. Birçok Türkiye dereceleri ve Nevşehir birinciliklerini elde eden Altınyıldız Koleji Fen ve Anadolu Lisesi öğrencileri içinde bulunduğumuz eğitim […]

 DENEME SINAVLARINDA BÜYÜK BAŞARI!

13.11.2020 - 13:24

Güncelleme : 13.11.2020 - 13:24

DENEME SINAVLARINDA BÜYÜK BAŞARI!

Altınyıldız Koleji Fen ve Anadolu Lisesi 12.sınıf öğrencileri gerçekleştirilen Türkiye geneli TYT ve AYT sınavları ile Üniversiteye hazırlık sürecini hız kesmeden devam ettirmektedir.

12.sınıflarımız eğitimlerine ve üniversite sınavı hazırlıklarına yüzyüze eğitimle devam etmektedir.

Birçok Türkiye dereceleri ve Nevşehir birinciliklerini elde eden Altınyıldız Koleji Fen ve Anadolu Lisesi öğrencileri içinde bulunduğumuz eğitim öğretim yılında da büyük bir özveriyle gerçekleştirdikleri çalışmalarla isimlerini en başarılı bir şekilde duyurmanın ve güzel bir geleceğe sahip olmanın gayreti içerisinde olup bizleri de gururlandırmaktadırlar.

Maske, mesafe, hijyen kurallarına uygun, HES kodu kontrolü yapılarak öğrenciler, sınavlara ve derslere alınmaktadır.

TSE Okulumuz Temiz Belgesini alan Nevşehir’de ilk özel okul olan Altınyıldız Eğitim Kurumları, her türlü tedbiri alarak eğitim ve öğretim faaliyetlerini başarıyla sürdürmektedir.

Geleceğimiz olan öğrencilerimizin ihtiyaç duyacakları her konuda yanlarında olabilme temennisiyle tüm öğrencilerimize başarılar dileriz.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın