Demir Ürgüp Kaymakamını ziyaret etti

Demir Ürgüp Kaymakamını ziyaret etti NEVŞEHİR(MHA) Milli Eğitim Müdürü Murat Demir, Ürgüp Milli Eğitim Müdürü Savaş Özdemir ile birlikte Ürgüp Kaymakamlığını ziyarette bulundu. Yapılan ziyarette Ürgüp Kaymakamı Mehmet Maraşlı ile Mesleki Eğitimde 1000 Okul Projesi ve ilçede yürütülen eğitim faaliyetleri hakkında görüş alışverişinde bulunularak, proje kapsamına alınan Ürgüp Kılıçaslan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin proje […]

 Demir Ürgüp Kaymakamını ziyaret etti

18.12.2020 - 11:33

Güncelleme : 18.12.2020 - 11:33

Demir Ürgüp Kaymakamını ziyaret etti

NEVŞEHİR(MHA) Milli Eğitim Müdürü Murat Demir, Ürgüp Milli Eğitim Müdürü Savaş Özdemir ile birlikte Ürgüp Kaymakamlığını ziyarette bulundu.

Yapılan ziyarette Ürgüp Kaymakamı Mehmet Maraşlı ile Mesleki Eğitimde 1000 Okul Projesi ve ilçede yürütülen eğitim faaliyetleri hakkında görüş alışverişinde bulunularak, proje kapsamına alınan Ürgüp Kılıçaslan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin proje çerçevesinde oynayacağı rol görüşüldü.

Milli Eğitim Müdürü Murat Demir, Ürgüp Kaymakamı Mehmet Maraşlı’ya okula vereceği destek ve ilgilerinden dolayı teşekkür etti.

Kaymakamlık ziyaretinden sonra proje kapsamına alınan Ürgüp Kılıçaslan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ziyaret edilerek, incelemelerde bulundu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın