ÇALIŞKANER’DEN NTSO BAŞKANI PARMAKSIZ’A ANLAMLI ZİYARET

NEVŞEHİR ZİRAAT ODASI BAŞKANI ÇALIŞKANER’DEN NTSO BAŞKANI PARMAKSIZ’A ANLAMLI ZİYARET Nevşehir Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Çalışkaner, Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız’ı makamında ziyaret etti. Çalışkaner ziyaretinde Parmaksız’ın karakalem portresini hediye ederek, “Sayın başkanımıza Nevşehir’e ve Nevşehir çiftçisine yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dilerim.” Dedi. […]

 ÇALIŞKANER’DEN NTSO BAŞKANI PARMAKSIZ’A ANLAMLI ZİYARET

16.12.2020 - 5:07

Güncelleme : 16.12.2020 - 5:07

NEVŞEHİR ZİRAAT ODASI BAŞKANI ÇALIŞKANER’DEN NTSO BAŞKANI PARMAKSIZ’A ANLAMLI ZİYARET

Nevşehir Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Çalışkaner, Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız’ı makamında ziyaret etti.

Çalışkaner ziyaretinde Parmaksız’ın karakalem portresini hediye ederek, “Sayın başkanımıza Nevşehir’e ve Nevşehir çiftçisine yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dilerim.” Dedi.

Parmaksız ise ziyaretten ve hediyeden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Nevşehir’e ve Nevşehir çiftçisine hizmet etmeye devam edeceğiz. Ziraat Odası Başkanımızın çalışmalarını memnuniyetle takip ediyoruz. Nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederim.” Dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın