Göğdemir ve yönetimi mazbatayı aldı

Göğdemir ve yönetimi mazbatayı aldı NEVŞEHİR(MHA) Geçtiğimiz hafta sonunda gerçekleştirilen merkez ilçe kongresiyle güven tazeleyen Milliyetçi Hareket Partisi Merkez İlçe Başkanı Gökhan Göğdemir ve yönetimi mazbatayı aldı. Nevşehir adliyesinde bulunan Merkez İlçe Seçim kurulundan beraberindeki yönetim kurulu üyeleriyle birlikte mazbatasını alan Başkan Gökhan Göğdemir, bir kez kendisine güvenen, destek olan tüm partililere teşekkür etti. Göğdemir’in […]

 Göğdemir ve yönetimi mazbatayı aldı

19.09.2020 - 11:39

Güncelleme : 19.09.2020 - 11:39

Göğdemir ve yönetimi mazbatayı aldı

NEVŞEHİR(MHA) Geçtiğimiz hafta sonunda gerçekleştirilen merkez ilçe kongresiyle güven tazeleyen Milliyetçi Hareket Partisi Merkez İlçe Başkanı Gökhan Göğdemir ve yönetimi mazbatayı aldı.

Nevşehir adliyesinde bulunan Merkez İlçe Seçim kurulundan beraberindeki yönetim kurulu üyeleriyle birlikte mazbatasını alan Başkan Gökhan Göğdemir, bir kez kendisine güvenen, destek olan tüm partililere teşekkür etti.

Göğdemir’in listesinde; Özdilek İşgören, Halil Çekiç, İsmail Görür, Metin Didinmez, Mehmet Ayıkbaba, Musa Bilgin, Fatih Güven, Arif Alkaş, Yılmaz Öztürk, Cengizhan Orhan, Ali Kocatürk, Musa Çevik, Ercan Kakilli, Ahmet Orhan, Sedat Kalay, Mustafa Kakilli, Şahin Kavramış ve Hakan Eken isimleri yer alıyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın