Başkan Ay “Yolsuzlukları dizi film gibi” ne zaman açıklayacak?

Başkan Ay “Yolsuzlukları dizi film gibi” ne zaman açıklayacak? NEVŞEHİR(MHA) İYİ Parti İl Başkanı Ömer Ay’ın ifadeleriyle Nevşehir eski belediye başkanı Hasan Ünver döneminde yapıldığı iddia edilen yolsuzluklar bizzat kamuoyuna açıklanacak. Geçtiğimiz günlerde düzenlediği bir basın toplantısında ve ardından katıldığı bir canlı yayın programında Nevşehir Belediye Başkanlığı döneminde Hasan Ünver ve belediye yönetiminin yaptığı iddia […]

 Başkan Ay “Yolsuzlukları dizi film gibi” ne zaman açıklayacak?

20.04.2022 - 13:18

Güncelleme : 20.04.2022 - 13:18

Başkan Ay “Yolsuzlukları dizi film gibi” ne zaman açıklayacak?
NEVŞEHİR(MHA) İYİ Parti İl Başkanı Ömer Ay’ın ifadeleriyle Nevşehir eski belediye başkanı Hasan Ünver döneminde yapıldığı iddia edilen yolsuzluklar bizzat kamuoyuna açıklanacak.
Geçtiğimiz günlerde düzenlediği bir basın toplantısında ve ardından katıldığı bir canlı yayın programında Nevşehir Belediye Başkanlığı döneminde Hasan Ünver ve belediye yönetiminin yaptığı iddia edilen yolsuzlukları tek tek açıklayacağını söyleyen İYİ Parti İl Başkanının açıklamalarını kamuoyu sabırsızlıkla bekliyor.
Söz konusu döneme ait ellerinde bin 500 sayfalık raporların bulunduğunu da kaydeden İYİ Parti İl Başkanı Ömer Ay’ın açıklamalarının sadece iddia mı yoksa belgeleriyle mi ortaya konulacağı da merakla bekleniyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın