Çağdaş ülkeler düzeyine ulaşmamız kaliteli bir eğitimle mümkün

Çağdaş ülkeler düzeyine ulaşmamız kaliteli bir eğitimle mümkün NEVŞEHİR(MHA) Gülşehir Belediye Başkanı Av. Fatih Çiftçi, 24 Kasım öğretmenler gününü kutlarken, öncelikle Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere ebediyete intikal etmiş tüm öğretmenlere de rahmet diledi. Bir ulusun çağdaş ülkeler düzeyine ulaşmasının en önemli unsurlarından birinin kaliteli ve bilimsel bir eğitimin verilmesi olduğunun altını çizen […]

 Çağdaş ülkeler düzeyine ulaşmamız kaliteli bir eğitimle mümkün

23.11.2020 - 12:42

Güncelleme : 23.11.2020 - 12:42

Çağdaş ülkeler düzeyine ulaşmamız kaliteli bir eğitimle mümkün

NEVŞEHİR(MHA) Gülşehir Belediye Başkanı Av. Fatih Çiftçi, 24 Kasım öğretmenler gününü kutlarken, öncelikle Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere ebediyete intikal etmiş tüm öğretmenlere de rahmet diledi.

Bir ulusun çağdaş ülkeler düzeyine ulaşmasının en önemli unsurlarından birinin kaliteli ve bilimsel bir eğitimin verilmesi olduğunun altını çizen Başkan Çiftçi, “Bir ulusun çağdaş ülkeler düzeyine erişebilmesi; eğitim ve öğretimin kaliteli ve bilimsel yöntemlerle yürütülmesi ile ancak mümkün olabilir. Meslek hayatları boyunca son derece fedakar ve cefakar bir görevi yerine getiren tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım öğretmenler gününü kutlarım” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın