BAŞKAN SAVRAN, HAFTA SONU ÇALIŞMALARINI YERİNDE İNCELEDİ

BAŞKAN SAVRAN, HAFTA SONU ÇALIŞMALARINI YERİNDE İNCELEDİ Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, Fen İşleri Müdürlüğü ve Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerinin hafta sonunda gerçekleştirdiği çalışmaları yerinde inceledi. Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, Esentepe, Bekdik ve Mehmet Akif Ersoy Mahallelerinde incelemelerde bulundu. Beraberinde Nevşehir Belediye Meclisi 1. Başkan Vekili Ahmet Ağır, Belediye Başkan Yardımcıları Mustafa […]

 BAŞKAN SAVRAN, HAFTA SONU ÇALIŞMALARINI YERİNDE İNCELEDİ

22.03.2021 - 5:34

Güncelleme : 22.03.2021 - 5:34

BAŞKAN SAVRAN, HAFTA SONU ÇALIŞMALARINI YERİNDE İNCELEDİ

Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, Fen İşleri Müdürlüğü ve Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerinin hafta sonunda gerçekleştirdiği çalışmaları yerinde inceledi.

Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, Esentepe, Bekdik ve Mehmet Akif Ersoy Mahallelerinde incelemelerde bulundu.

Beraberinde Nevşehir Belediye Meclisi 1. Başkan Vekili Ahmet Ağır, Belediye Başkan Yardımcıları Mustafa Alevli ve Ersin Erol ile birlikte ilk olarak Esentepe Mahallesi’ne giden Başkan Savran, burada Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerince Nevkur 1 ve Nevkur 2 Parklarında gerçekleştirilen yenileme çalışmalarını inceledi.

Çalışmalara ilişkin bilgiler alan Savran, daha sonra mahalle sakinleri ile sohbet ederek talep ve önerilerini dinledi.

Parkta oyun oynayan çocuklarla da bir süre vakit geçiren Başkan Savran, boyama kitabı, satranç takımı ve puzzle dağıttığı çocuklarla birlikte fotoğraf çektirdi.

Çocuklara oyun sahalarını yenileme sözü veren Savran, karşılığında onlardan derslerine daha çok çalışma sözü aldı.

Başkan Savran’ın bir sonraki durağı ise Mehmet Akif Ersoy ve Bekdik Mahalleleri oldu.

Burada da Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince gerçekleştirilen yol yapım çalışmalarını inceleyen Savran, çalışmalarda görev alan belediye personellerine kolaylıklar diledi.

Bekdik Mahallesi’nde vatandaşların davetini kırmayarak bir eve misafir olan Savran, burada mahalle sakinleri ile sohbet etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın