Karapınar’da otopark ve çevre düzenlemesi

Karapınar’da otopark ve çevre düzenlemesi NEVŞEHİR(MHA) Korona virüs salgınında yeniden normalleşme sürecine girilmesiyle birlikte Karapınar belediyesi de kasaba genelinde yapılması planlanan çalışmalar için kolları sıvadı. Karapınar Belediye Başkanı Yasin Güneş’in bizzat takip ettiği çalışmalarda kasabada yeni otopark ve çevre düzenleme çalışmaları başlatıldı. Düğün salonunun önüne otopark yapmaya başlayan Karapınar belediye ekipleri bir yandan da aynı […]

 Karapınar’da otopark ve çevre düzenlemesi

02.06.2021 - 10:21

Güncelleme : 02.06.2021 - 10:21

Karapınar’da otopark ve çevre düzenlemesi

NEVŞEHİR(MHA) Korona virüs salgınında yeniden normalleşme sürecine girilmesiyle birlikte Karapınar belediyesi de kasaba genelinde yapılması planlanan çalışmalar için kolları sıvadı.

Karapınar Belediye Başkanı Yasin Güneş’in bizzat takip ettiği çalışmalarda kasabada yeni otopark ve çevre düzenleme çalışmaları başlatıldı.

Düğün salonunun önüne otopark yapmaya başlayan Karapınar belediye ekipleri bir yandan da aynı mevkide çevre düzenleme çalışmalarına başladı.

Bu çalışmanın en kısa sürede tamamlanmasının hedeflendiğini belirten Başkan Güneş, “Düğün salonumuzun önüne yapacağımız otopark ile düğün ve benzeri toplantılar için buraya gelen araç sahipleri araçlarını daha uygun şartlarda park edebilme şansına sahip olacaklar. Öte yandan aynı mevkide 700 m2 alana taş döşeyip, çevre düzenleme çalışmalarını da başlattık. Karapınar’ımıza şimdiden hayırlı olsun” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın