Başkan Salaş ve NTB Delegeleri TOBB Genel Kurulu’na Katıldı

Başkan Salaş ve NTB Delegeleri TOBB Genel Kurulu’na Katıldı Nevşehir Ticaret Borsası (NTB) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş, Meclis Başkanı Mehmet Havalı ve NTB’nin Genel Kurul Delegeleri Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin online gerçekleşen 78.Genel Kurul toplantısına katıldılar. 365 oda ve borsa temsilcilerinin katılımıyla her yıl Mayıs ayı içinde toplanan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin […]

 Başkan Salaş ve NTB Delegeleri TOBB Genel Kurulu’na Katıldı

14.05.2022 - 7:12

Güncelleme : 14.05.2022 - 7:12

Başkan Salaş ve NTB Delegeleri TOBB Genel Kurulu’na Katıldı

Nevşehir Ticaret Borsası (NTB) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş, Meclis Başkanı Mehmet Havalı ve NTB’nin Genel Kurul Delegeleri Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin online gerçekleşen 78.Genel Kurul toplantısına katıldılar.

365 oda ve borsa temsilcilerinin katılımıyla her yıl Mayıs ayı içinde toplanan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) 78. Genel Kurulu 13 Mayıs 2022 tarihinde elektronik ortamda gerçekleştirildi.

Genel Kurul Başkanlık Divanı, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Birlik Başkanının fiziki olarak katıldığı toplantıya, delegeler online olarak katılım sağladı.

M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun başkanlığında gerçekleştirilen TOBB 78. Genel Kurulu’na, Nevşehir Ticaret Borsası (NTB) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş, Meclis Başkanı Mehmet Havalı ve NTB’nin Genel Kurul Delegeleri; Ali Aslan, Sunay Özdemir, NTB Genel Sekreter Vekili Uslu Tombalak katıldı.

NTB Toplantı Salonu’nda elektronik ortamda yapılan toplantı, delegelerin katılımı ile gerçekleşti. İlk olarak kayıt işlemlerini yapan delegeler, Gündem maddelerinin dijital ve işari oylamaların tamamlanmasının ardından daha sonra TOBB’da düzenlenen genel kurul çalışmalarını ve konuşmaları takip ettiler.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın