Türkiye şampiyonasında Nevşehir’i temsil edecekler

Türkiye şampiyonasında Nevşehir’i temsil edecekler NEVŞEHİR(MHA) Ürgüp Ayşe Sağdıç Çok Programlı Anadolu Lisesi, Kulüplerarası Hentbol Genç Erkekler Şampiyonasında Nevşehir İl Şampiyonu Hatay’da 16-24 Mayıs 2022 tarihleri arasında yapılacak olan Türkiye Şampiyonasında ilimizi temsil edecek. Ayşe Sağdıç Çok Programlı Anadolu Lisesi, Gençlik ve Spor Kulübü Derneği  sporcu ve yöneticileri İlçe Milli Eğitim Müdürü Savaş Özdemir’i makamında ziyaret ettiler. […]

 Türkiye şampiyonasında Nevşehir’i temsil edecekler

11.05.2022 - 13:17

Güncelleme : 11.05.2022 - 13:17

Türkiye şampiyonasında Nevşehir’i temsil edecekler

NEVŞEHİR(MHA) Ürgüp Ayşe Sağdıç Çok Programlı Anadolu Lisesi, Kulüplerarası Hentbol Genç Erkekler Şampiyonasında Nevşehir İl Şampiyonu Hatay’da 16-24 Mayıs 2022 tarihleri arasında yapılacak olan Türkiye Şampiyonasında ilimizi temsil edecek.

Ayşe Sağdıç Çok Programlı Anadolu Lisesi, Gençlik ve Spor Kulübü Derneği  sporcu ve yöneticileri İlçe Milli Eğitim Müdürü Savaş Özdemir’i makamında ziyaret ettiler.

Özdemir, Hentbol’da göstermiş oldukları il birinciliği başarısından dolayı takımı tebrik edip. Türkiye Şampiyonasında kulübe başarılar diledi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın