Başkan Pınarbaşı ve oda başkanlarından Korkutmaz’a ziyaret

Başkan Pınarbaşı ve oda başkanlarından Korkutmaz’a ziyaret NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı Mehmet Pınarbaşı ve beraberindeki oda başkanları Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanlığına seçilen Erdoğan Korkutmaz’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Ziyarete Birlik Başkanı Mehmet Pınarbaşı’nın yanı sıra Pazarcılar Odası Başkanı Selim Özmen, Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Yaşar Göncü, Kahveciler ve Lokantacılar Odası […]

 Başkan Pınarbaşı ve oda başkanlarından Korkutmaz’a ziyaret

17.07.2021 - 9:45

Güncelleme : 17.07.2021 - 9:45

Başkan Pınarbaşı ve oda başkanlarından Korkutmaz’a ziyaret

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı Mehmet Pınarbaşı ve beraberindeki oda başkanları Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanlığına seçilen Erdoğan Korkutmaz’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Ziyarete Birlik Başkanı Mehmet Pınarbaşı’nın yanı sıra Pazarcılar Odası Başkanı Selim Özmen, Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Yaşar Göncü, Kahveciler ve Lokantacılar Odası Başkanı Necati Daşlıca, Terziler Odası Başkanı Habil Demirbilek, Birlik Genel Sekreteri Ahmet Özgün’de katıldılar.

Başkan Pınarbaşı Kredi kefalet kooperatifi Başkanı Erdoğan Korkutmaz ve beraberindeki yönetime yeni dönemde başarılar diledi.

Bu arada Başkan Erdoğan Korkutmaz’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunanlar arasında Nevşehir’in sevilen isimlerinden Şeref Kalfaoğlu’da vardı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın