Başkan Özmen ikinci doz aşıyı da oldu

Başkan Özmen ikinci doz aşıyı da oldu NEVŞEHİR(MHA) Korona Virüs salgınına karşın dünyanın değişik ülkelerinde ve ülkemizde de üretilen aşılar umut olmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde ilk doz aşıyı olan Nevşehir Pazarcılar Odası Başkanı Selim Özmen, Kayseri Şehir Hastanesinde ikinci doz aşısını da oldu. İlk doz aşının ardından vücudunda hafif bir kırgınlık hissetmesine karşın sağlık […]

 Başkan Özmen ikinci doz aşıyı da oldu

10.12.2020 - 13:18

Güncelleme : 10.12.2020 - 13:18

Başkan Özmen ikinci doz aşıyı da oldu

NEVŞEHİR(MHA) Korona Virüs salgınına karşın dünyanın değişik ülkelerinde ve ülkemizde de üretilen aşılar umut olmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde ilk doz aşıyı olan Nevşehir Pazarcılar Odası Başkanı Selim Özmen, Kayseri Şehir Hastanesinde ikinci doz aşısını da oldu.

İlk doz aşının ardından vücudunda hafif bir kırgınlık hissetmesine karşın sağlık durumunun gayet iyi olduğunu belirten Başkan Özmen, “Birinci açıdan on dört gün sonra ikinci aşıyı da oldum. Allah’a şükürler olsun hafif bir kırgınlığın dışında hiç bir yan etkiyle karşılaşmadım. İnşallah bizlere ve memleketimize hayırlara vesile olur ve dünya olarak bu covit 19 belasından kurtulur. Bizler göz önünde olan insanlar olarak bu öncülüğümüzle halkımıza cesaret verip aşılama süreci başlayınca aşıların gönül rahatlıkla yaptırmalarına bir nebze faydamız olursa ne mutlu” ifadelerinde bulundu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın