Vekil Menekşe’den dolandırıcılık iddialarına yanıt

Vekil Menekşe’den dolandırıcılık iddialarına yanıt NEVŞEHİR(MHA) AK Parti Nevşehir Milletvekili Yücel Menekşe, bazı sosyal medya platformlarında gündeme getirilen dolandırıcılık iddialarına yanıt verdi. Menekşe, “TBMM çatısı altında, aldığımız sorumluluğu layıkıyla yerine getirmekten onur duyduğum Milletvekilliği görevimi mesai arkadaşlarım ile birlikte yerine getirmeye çalışıyoruz. Kısa bir süre önce sosyal medyada şehrimizin Milletvekili personeli üzerinden yapılan tasvip edilmesi […]

 Vekil Menekşe’den dolandırıcılık iddialarına yanıt

31.05.2021 - 11:46

Güncelleme : 31.05.2021 - 11:46

Vekil Menekşe’den dolandırıcılık iddialarına yanıt

NEVŞEHİR(MHA) AK Parti Nevşehir Milletvekili Yücel Menekşe, bazı sosyal medya platformlarında gündeme getirilen dolandırıcılık iddialarına yanıt verdi.

Menekşe, “TBMM çatısı altında, aldığımız sorumluluğu layıkıyla yerine getirmekten onur duyduğum Milletvekilliği görevimi mesai arkadaşlarım ile birlikte yerine getirmeye çalışıyoruz. Kısa bir süre önce sosyal medyada şehrimizin Milletvekili personeli üzerinden yapılan tasvip edilmesi mümkün olmayan bir paylaşımı öğrenmiş bulunmaktayım. Bu paylaşımda bahse konu olan ve kamuoyunda yer alan “dolandırıcılık” iddiası benim personellerim için gerçekleri yansıtmamaktadır” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın