Tüm çiftçilerimize hayırlı olsun

Tüm çiftçilerimize hayırlı olsun NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanı Kahraman Kaya, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın bizzat açıkladığı buğday ve arpa alım fiyatlarıyla teşvik rakamlarının tüm çiftçilere hayırlı olması temennisinde bulundu. Kaya, “Değerli Çiftçilerimiz; Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, toprak mahsulleri ofisinin 2022 buğday ve arpa alım fiyatlarını ve teşvik rakamlarını açıkladı. TMO’nun arpa […]

 Tüm çiftçilerimize hayırlı olsun

07.06.2022 - 10:03

Güncelleme : 07.06.2022 - 10:03

Tüm çiftçilerimize hayırlı olsun

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanı Kahraman Kaya, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın bizzat açıkladığı buğday ve arpa alım fiyatlarıyla teşvik rakamlarının tüm çiftçilere hayırlı olması temennisinde bulundu.

Kaya, “Değerli Çiftçilerimiz; Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, toprak mahsulleri ofisinin 2022 buğday ve arpa alım fiyatlarını ve teşvik rakamlarını açıkladı.

TMO’nun arpa alım fiyatı ton başına 5 bin 500 lira alım ve 500 lira prim bedeli olmak üzere toplamda 6000 lira olarak belirlenmiştir. TMO, sert ekmeklik buğdaya bu yıl ton başına 6 bin 50 lira alım ve 1000 lira prim bedeli olmak üzere toplam 7 bin 50 lira olarak belirlenmiştir.Tüm çiftçilerimize hayırlı olsun” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın