Başkan Özdemir’den Savran’a teşekkür

Başkan Özdemir’den Savran’a teşekkür NEVŞEHİR(MHA) İlim Yayma Cemiyeti Nevşehir Şube Başkanı ve beraberindeki heyet Belediye Başkanı Mehmet Savran’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette İlim Yayma Cemiyeti Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Özdemir’in başkanlığındaki heyette yönetim kurulu üyeleri Ahmet Avlanmaz, Prof. Zülfikar Öztürk, İsmet Çelebi, Fatih Güneş ve Öğretim Görevlisi, Doktor Mustafa Sağlam’da yer aldı. Nevşehir Belediye Başkanı […]

 Başkan Özdemir’den Savran’a teşekkür

16.02.2021 - 16:44

Güncelleme : 16.02.2021 - 16:44

Başkan Özdemir’den Savran’a teşekkür

NEVŞEHİR(MHA) İlim Yayma Cemiyeti Nevşehir Şube Başkanı ve beraberindeki heyet Belediye Başkanı Mehmet Savran’ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette İlim Yayma Cemiyeti Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Özdemir’in başkanlığındaki heyette yönetim kurulu üyeleri Ahmet Avlanmaz, Prof. Zülfikar Öztürk, İsmet Çelebi, Fatih Güneş ve Öğretim Görevlisi, Doktor Mustafa Sağlam’da yer aldı.

Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran’a görevinde başarılar dileyen Başkan Mustafa Özdemir ziyaretin anısına kendisine bir de Seccade hediye ederken, misafirperverliğinden dolayı da Başkan Savran’a teşekkür etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın