ÜREVKAD bölge kadınına hayat verecek

ÜREVKAD bölge kadınına hayat verecek NEVŞEHİR(MHA) Ürgüp Ev Kadınları Derneği (ÜREVKAD) kuruluş işlemlerini tamamlayarak resmen faaliyetine başladı. Gazeteci – Turizmci Hülya Güldal Bilen’in başkanlığında kurulan dernek hazırlamayı planladığı projelerle sadece Ürgüp ilçesine değil tüm bölge kadınına sosyal, kültürel ve bir çok alanda destek olmaya hazırlanıyor. Şimdilik kendisiyle birlikte 7 kadının bir araya gelerek oluşturduğu dernek […]

 ÜREVKAD bölge kadınına hayat verecek

04.01.2021 - 11:25

Güncelleme : 04.01.2021 - 11:25

ÜREVKAD bölge kadınına hayat verecek

NEVŞEHİR(MHA) Ürgüp Ev Kadınları Derneği (ÜREVKAD) kuruluş işlemlerini tamamlayarak resmen faaliyetine başladı.

Gazeteci – Turizmci Hülya Güldal Bilen’in başkanlığında kurulan dernek hazırlamayı planladığı projelerle sadece Ürgüp ilçesine değil tüm bölge kadınına sosyal, kültürel ve bir çok alanda destek olmaya hazırlanıyor.

Şimdilik kendisiyle birlikte 7 kadının bir araya gelerek oluşturduğu dernek yönetiminin önümüzdeki günlerde yapacağı faaliyetlerle birlikte üye sayısını da günden güne artırması bekleniyor.

ÜREVKAD Başkanı Hülya Güldal Bilen, “Derneğimizi kurmaktaki amacımız Ürgüp ve yöremiz kadınlarına başta sosyal, kültürel ve diğer çeşitli alanlarda destek olabilmek. Hazırlamayı planladığımız çeşitli projelerle ev kadınlarımıza hem sosyal hayata hem de iş hayatına adapte olabilmelerine yönelik önemli desteklerde bulunmayı planlıyoruz. Derneğimize üye olmak isteyen gönüllüleri aramızda görmek bizleri ziyadesiyle mutlu edecektir” ifadelerinde bulundu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın