Yaşam becerileri atölyesi kursu sürüyor

Yaşam becerileri atölyesi kursu sürüyor NEVŞEHİR(MHA) Kozaklı Halk Eğitim Merkezinde yaşam becerileri kursu sürüyor. Öğrenciler bundan sonra bu atölyede, yaşamda kendilerine gerekli olan çeşitli beceriler edinecekler (dikiş,dokuma,örgü,kanaviçe vb.) İlgili Haber Demir neye göz kırpıyor? Akıl ve zeka oyunları öğrenecekler. Basit yemek yapımları ve bazı yiyeceklerin yapımlarını kurs öğretmenimizden izleyerek fikir sahibi olacaklar ve uygulayacaklar.(turşu,reçel, yoğurt, […]

 Yaşam becerileri atölyesi kursu sürüyor

08.06.2022 - 10:30

Güncelleme : 08.06.2022 - 10:30

Yaşam becerileri atölyesi kursu sürüyor

NEVŞEHİR(MHA) Kozaklı Halk Eğitim Merkezinde yaşam becerileri kursu sürüyor.

Öğrenciler bundan sonra bu atölyede, yaşamda kendilerine gerekli olan çeşitli beceriler edinecekler (dikiş,dokuma,örgü,kanaviçe vb.)

Akıl ve zeka oyunları öğrenecekler.

Basit yemek yapımları ve bazı yiyeceklerin yapımlarını kurs öğretmenimizden izleyerek fikir sahibi olacaklar ve uygulayacaklar.(turşu,reçel, yoğurt, sirke vb.)

Gönüllü olan velilerin de desteğiyle “Veli Katılım Etkinliği” günleri çalışmaları sürüyor. Bazen pasta-börek yapacak, bazen müzik dinleyecek, bazen ise bir şeyler üretmenin zevkini tadacaklar.

Kozaklı Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü çalışmalarda emeği geçen kurs öğretmeni Mustafa Gören’e, desteğini hiç esirgemeyen veliler ve öğrencilere teşekkür etti.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın