Başkan Kemikkıran’a hayırlı olsun mesajları

Başkan Kemikkıran’a hayırlı olsun mesajları NEVŞEHİR(MHA) AK Parti de bir süredir beklenen il başkanlığı ataması yapıldı. AK Partinin yeni il başkanı Ali Kemikkıran oldu. Kararın açıklanmasının ardından Nevşehir’de çok sayıda siyasetçi İl Başkanına hayırlı olsun mesajları yayınladılar. M Rauf Yanar : “Elhamdulillah. Niyet Hayr, Akıbet Hayr, Hayırlı olsun abicim.” AK Parti Nevşehir Milletvekili Yücel Menekşe; […]

 Başkan Kemikkıran’a hayırlı olsun mesajları

06.02.2021 - 10:45

Güncelleme : 06.02.2021 - 10:45

Başkan Kemikkıran’a hayırlı olsun mesajları

NEVŞEHİR(MHA) AK Parti de bir süredir beklenen il başkanlığı ataması yapıldı. AK Partinin yeni il başkanı Ali Kemikkıran oldu.

Kararın açıklanmasının ardından Nevşehir’de çok sayıda siyasetçi İl Başkanına hayırlı olsun mesajları yayınladılar.

M Rauf Yanar : “Elhamdulillah. Niyet Hayr, Akıbet Hayr, Hayırlı olsun abicim.”

AK Parti Nevşehir Milletvekili Yücel Menekşe; “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’’ın tensipleri ile yeni dönem İl Başkanımız Ali Kemikkıran olmuştur. Önceki dönem İl Başkanımız Mustafa Rauf Yanar’a hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyor, yeni başkanımıza ve yönetimine çalışmalarında başarılar diliyorum.”

Karapınar Belediye Başkanı Yasin Güneş, : “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle yeni dönem İl Başkan adayımız Ali Kemikkıran olmuştur. İlimize Partimize hayırlı olsun.”

Gülşehir Belediye Başkanı Fatih Çiftci, “İki güzel insan işte budur. AK partide halef selef yoktur… Hep beraber durmak yok yola devam inşallah.. Ali Kemikkıran başkanıma İl Başkanlığı görevi hayırlı olsun. Bu erdemi gösteren M. Rauf Yanar başkanım kalplerdesin..”

İl Genel Meclisi Başkanı Gürbüz Dinç : “Sayın Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleri ile yeni dönem İl Başkanımız Ali Kemikkıran kardeşimiz olmuştur. Başkanımıza başarılar diliyorum.”

Ortahisar Belediye Başkanı Mustafa Ateş : “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle yeni dönem İl Başkanımız olarak atanan Ali Kemikkıran, ilimize ve partimize hayırlı uğurlu olsun. Allah yar ve yardımcınız olsun Başkanım.”

AK Parti Gülşehir Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Bozan : “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın taktir ve tensipleri ile AK Parti Nevşehir İl Başkanlığına Sn. Ali Kemikkıran atanmıştır. Memleketimize hayırlı olsun inşallah. Başkanımıza yeni görevinde başarılar dilerim. Davamıza ve şehrimize bugüne kadar yapmış olduğu hizmetlerinden ötürü Sn. M. Rauf Yanar başkanımıza teşekkür ederim.”

Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk : “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan‘ın tensipleri ile yeni dönem İl Başkanımız Sn. Ali Kemikkıran olmuştur. İl Başkanımız Mustafa Rauf Yanar’a da hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyor, yeni başkanımıza ve yönetimine çalışmalarında başarılar diliyorum.”

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın