ÜREVKAD’tan Başkan Ateş’e ziyaret

ÜREVKAD’tan Başkan Ateş’e ziyaret NEVŞEHİR(MHA) Ürgüp Evrensel Kadınlar Derneği (ÜREVKAD) Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri İlçeye bağlı Ortahisar kasabası belediye başkanı Mustafa Ateş’i ziyaret ettiler. ÜREVKAD Başkanı Hülya Güldal Bilen ve yönetim kurulu üyeleri derneğin kuruluş amaçları, hedefleri hakkında Ortahisar Belediye Başkanı Mustafa Ateş’i bilgilendirirken, dernek olarak yerel yönetimlerle de ortak projeler geliştirmek istediklerini dile […]

 ÜREVKAD’tan Başkan Ateş’e ziyaret

27.02.2021 - 9:38

Güncelleme : 27.02.2021 - 9:38

ÜREVKAD’tan Başkan Ateş’e ziyaret

NEVŞEHİR(MHA) Ürgüp Evrensel Kadınlar Derneği (ÜREVKAD) Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri İlçeye bağlı Ortahisar kasabası belediye başkanı Mustafa Ateş’i ziyaret ettiler.

ÜREVKAD Başkanı Hülya Güldal Bilen ve yönetim kurulu üyeleri derneğin kuruluş amaçları, hedefleri hakkında Ortahisar Belediye Başkanı Mustafa Ateş’i bilgilendirirken, dernek olarak yerel yönetimlerle de ortak projeler geliştirmek istediklerini dile getirdiler.

Hemen hemen bütün Sivil Toplum Kuruluşlarının olduğu gibi kadın derneklerinin de yerel yönetimlerin işbirliğine ihtiyacı bulunduğunu belirten ÜREVKAD Başkanı Bilen, ilerleyen süreçte yapmayı planladıkları çalışmalar için Ortahisar Belediyesinin de desteğini yanlarında görmek istediklerini dile getirdi.

ÜREVKAD Başkanı Bilen ve beraberindeki yönetim kurulu üyelerine teşekkür eden Ortahisar Belediye Başkanı Mustafa Ateş, imkanlar doğrultusunda derneğin çalışmalarına destek olmaya gayret edeceklerini ifade etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın