MHP’de geri sayım sürüyor

MHP’de geri sayım sürüyor NEVŞEHİR(MHA) Milliyetçi Hareket Partisinde 11 Ekim günü yapılması beklenen il kongresine sayılı günler kala kamuoyu kongreye üç adayla mı gidileceğini, neden ilçe kongrelerinin tamamının tek liste ile yapılırken il kongresinde birden fazla adayın yarışacağını soruyor. 5 Yıla yakın bir süredir il başkanlığı görevini sürdüren İlhan Kaya’nın tek liste halinde girmesi beklenen […]

 MHP’de geri sayım sürüyor

01.10.2020 - 12:03

Güncelleme : 01.10.2020 - 12:03

MHP’de geri sayım sürüyor

NEVŞEHİR(MHA) Milliyetçi Hareket Partisinde 11 Ekim günü yapılması beklenen il kongresine sayılı günler kala kamuoyu kongreye üç adayla mı gidileceğini, neden ilçe kongrelerinin tamamının tek liste ile yapılırken il kongresinde birden fazla adayın yarışacağını soruyor.

5 Yıla yakın bir süredir il başkanlığı görevini sürdüren İlhan Kaya’nın tek liste halinde girmesi beklenen ancak, Ülkü Ocakları Başkanı Ali Türker’in de dahil olduğu yarışta hatırlanacağı üzere geçtiğimiz günlerde ülkü ocakları eski başkanlarından Cengiz Kaya’da aday olacağını açıklamıştı.

Bütün bu gelişmeler gösteriyor ki; Milliyetçi hareket partisinde sular kongre tamamlanıncaya kadar durulmayacak.

Her üç adayında kongreye girip girmeyeceği konusunda da kamuoyunda ciddi soru işaretleri de bulunuyor. İl Başkanı İlhan Kaya’nın muhtemelen bu soru işaretlerine yönelik açıklamalarda bulunacağı belirtildi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın