Başkan Gülmez’den Didinmez’e hayırlı olsun ziyareti

Başkan Gülmez’den Didinmez’e hayırlı olsun ziyareti NEVŞEHİR(MHA) CHP İl Başkanı Kamil Gülmez ve Merkez İlçe Başkanı Semasi Yücel Türkiye Harp Malulü Gaziler,Şehit Dul ve Yetim Derneği Başkanlığını ziyaret etti. Ziyarette derneğin kuruluş amaçları, yapısı ve ileriye yönelik çalışmaları hakkında bilgilerde alan CHP İl Başkanı Kamil Gülmez, “Türkiye Harp Malulü Gaziler,Şehit Dul ve Yetim Derneği Başkanlığını […]

 Başkan Gülmez’den Didinmez’e hayırlı olsun ziyareti

28.09.2021 - 13:33

Güncelleme : 28.09.2021 - 13:33

Başkan Gülmez’den Didinmez’e hayırlı olsun ziyareti

NEVŞEHİR(MHA) CHP İl Başkanı Kamil Gülmez ve Merkez İlçe Başkanı Semasi Yücel Türkiye Harp Malulü Gaziler,Şehit Dul ve Yetim Derneği Başkanlığını ziyaret etti.

Ziyarette derneğin kuruluş amaçları, yapısı ve ileriye yönelik çalışmaları hakkında bilgilerde alan CHP İl Başkanı Kamil Gülmez, “Türkiye Harp Malulü Gaziler,Şehit Dul ve Yetim Derneği Başkanlığını Merkez İlçe Başkanımız Semasi Yücel’le birlikte ziyaret ettik. Dernek Başkanı Sayın Zeki Didinmez ve yönetim kurulu üyeleri ile sorunları ve çözüm önerileri hakkında görüşmeler yaptık. Göstermiş oldukları yakın ilgiden dolayı teşekkür ederiz” ifadelerinde bulundu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın